Naposledy aktualizováno: 13.12.2017 09:11:45

Jana Skálová a Ivana Burdová

12. dubna 2017

Numerologie aneb Co jsme vloni nestihli

Výtěžek z této akce - 5 500 Kč

bude použit pro:    OBRÁZEK : sons.jpg

Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých České republiky, zapsaný spolek (SONS ČR, z.s.).

DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ SPOLU S NÁMI  V TÉTO AKCI PŘISPĚLI.

Nové počítače pro veřejnost

Městská knihovna v měsíci říjnu 2016 instalovala 4 nové počítače PC Lenovo IdeaCentre 300 All-In-One black spolu se 4 ks kancelářského balíčku Microsoft Office 2016. Počítače spolu s příslušenstvím byly pořízeny ze získané dotace z programu Veřejné informační služby knihoven a ze spoluúčasti Města Odolena Voda.

Charitativní předvánoční bazar knih

Celková částka: 8 150 Kč

Výtěžek byl věnován Azylu opuštěných psů v Libni

na technický provoz útulku.

Děkujeme všem, kteří přispěli darem či koupí knih.

"SBÍRKOVÉ DNY SVĚTLUŠKY"

Městská knihovna Odolena Voda se spolu s Nadačním fondem Českého rozhlasu účastnila

v pořadí již 14. ročníku celorepublikových sbírkových dní Světlušky.

Výtěžek z charitativní akce činil 2 790 Kč.

Děkujeme!

1. června 2016

Poznej svět numerologie, astrologie a ezoteriky

Výtěžek z akce činil 7 596 Kč.

Tato částka byla věnována na letní dětský tábor pro děti z Dětského domova v Kralupech nad Vltavou.

Děkujeme paní Janě Skálové, paní Ivaně Burdové

a všem, kteří jste spolu s námi přispěli dětem

z Dětského domova v Kralupech nad Vltavou.

♣

Svaz knihovníků a informačních pracovníků ČR a společnost Skanska vyhlásili pro rok 2012 soutěž o nejlepší "Městskou knihovnu roku 2012".

Cílem soutěže bylo ocenit nejlepší české knihovny, které jsou provozovány či zřizovány městy. Naše městská knihovna obsadila v kategorii "Města do 10 000 obyvatel" 4. místo.

Toto umístění nás potěšilo jako ocenění naší  práce. Dík patří zároveň i zřizovateli knihovny - Městskému úřadu Odolena Voda.

♣

V průběhu roku 2012 jsme získali příspěvek z rozpočtu Středočeského kraje ve výši 34 729 Kč. Finanční spoluúčast města byla 12,2 % k příspěvku. Částka byla využita na rozšíření a zlepšení vzhledu mobiliáře i celkového prostředí knihovny.

Byly zakoupeny nové zarážky knih, regálové abecední rozřaďovače, židle do prostor k internetu a pro studijní místa. Do dětského oddělení byl zakoupen stojan upozorňující na novinky v oddělení pro děti a mládež.

Nově zrekostruováné prostory městské knihovny opět slouží čtenářům.

Slavnostního přestřižení pásky do nově vzniklého dětské oddělení se v pátek 16. května 2008 dopoledne ujali jak zástupci našeho města, tak i středočeského kraje.

Město do nákupu prostor, rekonstrukce a vybavení investovalo více než 1,5 milionu Kč. Z toho 70 tis. Kč získalo dotaci na vybavení od Krajského úřadu Středočeského kraje a 50 tis. Kč z Ministerstva kultury na programové vybavení a počítač.

(Odolen, zpravodaj města Odolena Voda 6/2008)

Proces zabral 0.0194 sekund času a 0.59MB paměti.